Невелика шиншилова ферма може давати на рік до $20 тис. прибутку

 

Невелика шиншилова ферма – до 100 сімей – тільки на шкурках може давати до $20 тис. прибутку на рік. Крім того, можна ще продавати молодняк. Про це власник компанії Chinchilla Real Орест Стахів пише у  журналі The Ukrainian Farmer.

«Якщо фермер вирощує шиншил високої якості, то шкурки легко знайдуть свого покупця як в Україні, так і за кордоном», – запевняє він.

Правильна організація шиншилової ферми розпочинається в першу чергу з планування витрат і періоду отримання прибутку. Основа ферми – це якісне племінне поголів’я шиншил, хутро яких матиме високу ціну.

Орест Стахів також наголосив, що важливою є підготовка приміщення, його енергоефективність і відповідність вимогам WelFur – міжнародної сертифікації хутрового виробництва. Її вимоги  доступні переважній більшості людей у сільській місцевості, зауважує він.

«Важливо також, щоб був персонал чи навіть одна особа, яка доглядатиме на фермі. Насамперед ця людина повинна бути старанною, уважною і скрупульозною, – зазначає Орест Стахів. – Свою ферму з тисячі шиншил ми обслуговуємо разом із братом самостійно, ще й маємо вільний час».

 

Джерело https://agronews.ua

7 коментарі
 1. Дима говорять

  Живодерня дающая прибыль)) отличная профессия – шкуродер таксидермист. Суперская реклама отрасли))) АФтар сука гений. Долб..ы из редакции, проверяйте сотрудников у психиатра

 2. Олександр говорять

  пусть этот Орест Стахив напишет сколько он чиновникам в карман платит, чтоб они не трогали его бизнес. начнем с этого, потом уже поговорим выгодно это или не выгодно.

 3. Наталия говорять

  снять бы с этого ореста шкуру для какого-нибудь выробныцтва. живодёр.

 4. Володимир говорять

  В мене вдома вже рік живе шиншила Бублик. Старша дочка захотіла домашнього улюбленця. Я купив для шиншили великий півтораметровий вольєр щоб тваринка могла вдосталь рухатися і не відчувала себе у замкнутому просторі. Також періодично випускаємо побігати по будинку. Плюс кожного місяця витрати на корм, пісок для купання, колоски, вітаміни, сорбент для туалету і т.п. Але це того варте! Шиншила стала повноцінним членом нашої сім’ї. Ми Бублика всі дуже любимо!
  А на фермах тварини живуть у тісних клітках і жахливих умовах. Раджу власникам таких ферм подумати про елементарну людяність і поглянути в очі Тваринці перед тим як її вбивати… ОК?

 5. Оля говорять

  твою б шкуру зняти оресте…

 6. Владислав говорять

  Мене давно цікавить дана галузь, де можна знайти інвесторів?

Відповісти

Ваш email не публікується