У США продажі коров’ячого молока впали на 1 млрд. доларів

Популярність рослинного молока продовжує зростати, викликаючи зниження продажів традиційного коров'ячого молока

За даними, наведеними на сайті World Economic Forum, продажі коров’ячого молока в 2018 році впали на 1,1 мільярда доларів, що в кінцевому підсумку призвело до прибутку на загальну суму в 13,6 млрд. доларів. Відзначимо, що в 2017 році загальна сума прибутку становила 14,7 млрд. доларів.

Президент і виконавчий директор Dairy Farmers of America (Національний кооператив зі збиту молока) Рік Сміт назвав 2018 рік складним для молочних фермерів. За повідомленням кооперативу фермерів, основна причина падіння популярності традиційного молока в зростаючій популярності альтернативного веганського молока, яке також має і більш низьку вартість.
В 2017 року об’єм ринку альтернативного молока оцінювався в 11,9 млрд. доларів, при цьому експерти прогнозували збільшення цієї цифри до 34 млрд. доларів до 2024 року.

Перехід на подібну альтернативу можна вважати хорошим рішенням не тільки для споживачів, але і в глобальному масштабі для всієї планети. Згідно з дослідженням Оксфордського університету, викиди парникових газів, пов’язані з виробництвом склянки коров’ячого молока, приблизно в 3 рази більше, ніж будь-який з рослинних альтернатив (були розглянуті рисове, соєве, вівсяне і мигдальне молоко). Це ж дослідження показало, що на виробництво продуктів харчування припадає майже чверть всіх викидів антропогенних парникових газів, при цьому на м’ясо і продукти тваринного походження припадає найбільша частка викидів, пов’язаних з харчовими продуктами.
Нагадаємо, що в Україні також став розвиватися ринок альтернативного молока.

Agri – Gator

Відповісти

Ваш email не публікується