У США запустили технологію продовження термінів зберігання черешні – AgroNews.ua

Компанія Hazel Technologies, Inc, яка фінансується USDA і розробляє технології продовження терміну придатності свіжої продукції, оголосила про запуск нової післязбиральної технології для свіжої черешні Hazel® Cherry, пише zerno-ua.

Пакувальники черешні на Тихоокеанському Північному Заході успішно випробували здатні біологічно руйнуватися і безпечну для харчових продуктів технологію, представлену у формі невеликого вкладиша, який поміщається в коробки під час упаковки плодів. Технологію випробували в сезоні 2018 року. Через місяць після проведення досліджень, Корнельский університет підтвердив ефективність новітньої розробки.

За словами представників компанії, Hazel® Cherry допомагає захистити якість стебла, зміцнює плоди і знижує ймовірність загнивання комерційних сортів свіжої черешні.

Традиційно черешня є одним з найскладніших продуктів щодо підтримки відмінної якості, але в зв’язку з високою вартістю даної ягоди на світових ринках масово здійснюється її експорт. Якість стебел, вм’ятини і загнивання є основними проблемами, з якими постійно стикаються пакувальники і перевізники свіжої черешні. Після сезону 2018 року пакувальники свіжої ягоди повідомили про поліпшення якості продукції під час використання новітньої технології. Крім того, Корнельский університет під час дослідження, проведеного в липні і серпні 2018 року, виявив зниження кількості вм’ятин, загнивання і поліпшення якості стебла ягід, на яких застосовували Hazel® Cherry в порівнянні з контрольною групою черешні.

«Ми постійно шукаємо нові технології, які допоможуть забезпечити високий рівень якості. У 2018 року ми використовували новаторську розробку на нашій черешні експортного сорту і отримали відмінний результат. Ягоди, доставлені в Азію, були вищої якості », – зазначив менеджер компанії Polehn Farms Дейдр Баумгартен.

На майбутній сезон 2019 року заплановано подальші академічні випробування з вивчення технології, і інтерес галузі неухильно зростає.

Джерело https://agronews.ua

Відповісти

Ваш email не публікується