Європейські садоводи сподіваються на гарний врожай абрикосів

29Сприятливі погодні умови весною цього року дають надію європейським виробникам абрикосів в основних регіонах виробництва. Як повідомляють аналітики AGRI-GATOR, посилаючись на fruitnet.com.

Очікується, що обсяги виробництва абрикосів у основних виробничих районах Європи зростуть на 12% порівняно з минулим роком і становитимуть понад 632 тис.тонн після невтішного врожаю минулого року. При цьому варто зазначити, що здебільшого зростання загального обсягу виробництва стало можливим завдяки Франції та Італії. Попередні прогнози від Europ?ch, представлені на Medfel в Перпіньяні, показали, що вказані країни повернуться до нормального рівня виробництва, а обсяги збільшаться на 43% і 36% відповідно. Нагадаємо, що саме ці країни виступають головними виробниками абрикосів серед країн ЄС та мають найбільший вплив на ситуацію на ринку цих кісточкових у Євросоюзі.

Прогнозується, що виробництво в Греції залишатиметься стабільним (за попередніми оцінками збільшення валового збору не перевищуватиме 1%), і лише у Іспанії  врожай зменшиться більш ніж на третину в наслідок перевиробництва минулого року. Загальний обсяг врожаю в Європі буде на 19 відсотків вищим, ніж у середньому за 2013-2017 роки.

Фахівці Europ?ch відзначили, що в останні десятиліття в Європі зросли посадкові площі абрикосів після труднощів на ринках європейських персиків і нектаринів, а виробники перейшли з виробництва персика до абрикосу. Зокрема, у Італії та Іспанії збільшення площ дозволило зміцнити свої позиції на світовій арені завдяки збільшенню обсягів продажів не тільки на внутрішньому ринку а й на експорт.

AGRI-GATOR27

Відповісти

Ваш email не публікується