Селера – унікальний суперфуд для схуднення, чоловічої сили та прибуткового експорту

AgriGator рекомендує українським фермерам звернути увагу на продукт, який цілком може стати непоганим експортним товаром. Це смачний продукт, що містить неймовірно малу кількість калорій, і при цьому має унікальні лікувальні та профілактичні властивості. Цей овоч, нажаль, є не дуже популярним в Україні, хоча умови для його вирощування у нас, є просто ідеальними. Йдеться, звичайно, про селеру – продукт, що може використовуватися повністю: від коріння до кінчиків листя.

Світовим лідером за обсягами імпорту селери є Канада, яка щорічно ввозить до 90 тис. тон селери. Інші лідери: Великобританія, США, Росія, Франція та Нідерланди. Отже, поряд з Україною я ціла низках країн, що імпортують значні обсяги селери.

З давніх давен селеру використовували для підвищення потенції у чоловіків, завдяки його властивості підвищувати рівень чоловічого гормону андростерону. До речі, вважається, що цей гормон, виділяючись з потом, є потужним феоромоном, що притягує жінок. Але це питання є надзвичайно спірним – сучасних жінок така форма феромонів цілком може й відштовхнути.

Вживання селери також досить актуально для тих, хто займається спортом. А чоловіки в віці від 40-45 років просто зобов’язані використовувати селеру в їжу, бо вона є одним з найефективніших природних профілактичних заходів проти простатиту.

Селера також відома, як потужний антиоксидант. З давніх часів відомо, що людина, яка вживає селеру регулярно, виглядає молодшою за свій біологічний вік, є активнішою і здоровішою. А от дієтичні властивості селери проявляються завдяки терпенам, що дозволяють швидше спалювати жирові відкладення організму та знищувати шкідливі мікроорганізми.

Жінкам рекомендується вживати верхню частину рослини – вона дозволяє частково знімати періодичний біль. Селера також надзвичайно багата на вітаміни, тому, якщо ви регулярно вживаєте її, а також інші овочі та фрукти в свіжому вигляді, не варто витрачати кошти на синтетичні вітаміни.

Дуже цікаво, що селера здатна підкреслити смак будь-якої страви, гармонічно поєднуючись практично з усіма продуктами – від м’яса та риби до інших овочів та фруктів. Звичайно, як і більшість овочів, її краще вживати в свіжому вигляді. Але є дуже багато рецептів приготування селери.

AgriGator

Відповісти

Ваш email не публікується