Пшеничні ф’ючерси на світових майданчиках 14 лютого значно знизилися | Цінові новини

За підсумками торгів 14 лютого на біржі СВОТ котирування пшениці знизилися майже на $6 – до $186,3 за тонну, мінімального рівня з початку січня ц.р.

Зниження цін було викликане низькою активністю спекулятивних продажів на біржі, а також підвищенням курсу долара США до євро.

Крім того, тиск на ціни надала інформація експертів USDA про низькі обсягі експорту пшениці з США в період 27 грудня – 3 січня, який склав лише 161 тис. тонн при очікуваному діапазоні 200-600 тис. тонн.

Також за результатами торгів 14 лютого фіксувалося зниження котирувань пшениці на майданчику Euronext – до 198,25 (-3) євро/т, що є мінімальним показником за останні 6 місяців.

Зниження цін на європейській площадці було обумовлено спостережуваним в поточному сезоні скороченням відвантажень європейської пшениці на світові ринки, незважаючи на те, що в останні кілька тижнів спостерігалося підвищення попиту імпортерів. Проте, прогнозується, що дана активізація в цілому не зможе зробити значного впливу на підвищення прогнозованого експортного потенціалу європейської пшениці в 2018/19 МР.

Джерело https://agrimarket.info

Відповісти

Ваш email не публікується