В сортувальній машині Corporacion Industrial Uruapan враховано запити виробників плодоовочевої продукції, стверджують розробники

Комп’ютеризована машина від мексиканської компанії Corporacion Industrial Uruapan, CIU призначена для роботи на післязбиральних операціях. Про новинку розповідає freshplaza.com, використовуючи дані самої компанії.

Сортувальна машина виготовлена з застосуванням оптичної, електронної та програмної систем. Це дає змогу налаштувати кут перевірки фрукту відповідно до оптимальної конфігурації плодів, наприклад, томатів, а для точності перевірки передбачено можливість встановлення різних кутів.

Машина вже пройшла тестування з використанням кольорових та інфрачервоних камер для перевірки темних продуктів, наприклад, огірків, перцю, перського лайму.

Комп’ютеризований сортувальник здатний виявити і диференціювати такі дефекти, як парша, сонячні опіки, черви, водорості, віспа, вітряна віспа, механічні пошкодження і роздратування.

Крім того, система може бути адаптована для вибору дуже маленьких фруктів, таких як помідори черрі і всі різновиди лимону, а також фруктів більших розмірів, таких як ананас, кавун, кокос.

З дрібними продуктами (помідори черрі) лінія сортування може працювати до 700 кг на годину, з продуктами середнього розміру ? (авокадо) ? до 5,4 тонн на годину.

Джерело https://www.seeds.org.ua

 

Відповісти

Ваш email не публікується