«Укрзалізниця» готова долучитися до розширення транспортних коридорів ЄС з державами «Східного партнерства» | Агроновини

АТ «Укрзалізниця» готове долучитися до проекту з розширення стратегічних транспортних коридорів ЄС з державами «Східного партнерства», в рамках якого товариство планує провести модернізацію та електрифікацію стратегічно важливих напрямків. Про це проінформував голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов, повідомила 6 лютого прес-служба товариства.

«Укрзалізниця» інвестує значну кількість власних коштів у розвиток інфраструктури. Водночас залучення коштів Євросоюзу на ці проекти дозволило б значно зміцнити транзитний потенціал України. Так, торік із 16,9 млрд. грн. капітальних інвестицій близько 5 млрд. грн. «Укрзалізниця» спрямувала саме на розвиток залізничної інфраструктури», – говориться в повідомленні.

Також повідомляється, що зазначений проект сприятиме подальшому розвиватку транзитних контейнерних перевезень. Так, у 2017 р. з Китаю і зворотно залізничним транспортом було перевезено 2,5 тис. контейнерів, а вже у 2018 р. – 12 тис. контейнерів.


Джерело https://agrimarket.info

Відповісти

Ваш email не публікується