«Укрзалізниця» у 2019 році обере партнера для довгострокового проекту з постачання електровозів | Агроновини

АТ «Укрзалізниця» у першій половині 2019 р. планує протестувати електровози іноземного виробництва на українських коліях, за результатами чого товариство обере стратегічного партнера для довгострокового проекту з виготовлення та постачання електровозів. Про це 31 січня повідомила прес-служба товариства.

Зазначається, що «Укрзалізниця» для вибору постачальника електровозів взаємодіє з провідними виробниками залізничного рухомого складу Німеччини, Чехії, Франції, Китаю та Канади.

«Для реалізації довгострокового проекту з оновлення вантажних електровозів у 2019 р. буде проведений відбір стратегічного партнера. Головні вимоги до нової техніки — щоб електровози були побудовані за сучасними технологіями, економні за споживанням енергоресурсів, надійні, ремонтопридатні, безпечні та комфортні», — розповів голова правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов.

За його словами, для заміни застарілого парку необхідно впродовж 10 наступних років закупити до 480 електровозів, при цьому необхідний обсяг інвестицій складає 80 млрд. грн.


Джерело https://agrimarket.info

Відповісти

Ваш email не публікується