Компанія TRANS-OIL GROUP OF COMPANIES виступила генеральним спонсором Middle East Grains & Oils Congress | Новини |

Компанія TRANS-OIL GROUP OF COMPANIES виступила генеральним спонсором міжнародної конференції «Middle East Grains & Oils Congress», яка відбудеться 11-12 березня в м. Каїр, Єгипет.

TRANS-OIL GROUP – це провідний агропромисловий холдинг Республіки Молдова з широким спектром видів діяльності, що включає переробку олійних, обробку та зберігання зерна, виробництво борошна, міжнародну торгівлю товарами, зокрема рослинним маслом наливом та бутильованої.

Бізнес-підрозділи групи:

Переробка олійних для виробництва масла в харчовій промисловості та шроту для комбікормів. У володінні компанії два переробні заводи в Молдові. Власні марки соняшникової олії, такі як «FLORIS», є лідерами на місцевому ринку і все частіше зустрічаються на міжнародному – в супермаркетах Азії, Африки і на Близькому Сході.

Зернові та торгівля. TRANS-OIL GROUP є лідером з експорту зернових та олійних культур в Молдові. Компанія має власні потужності зберігання в обсязі 710 тис. тонн.

Експортні термінали. TRANS-OIL GROUP надає послуги з перевалки зерна, масел і транспортуванні як всередині країни, так і поза її межами через термінали Рені, Рені-line і Джурджулешти. Загальна пропускна здатність трьох терміналів становить 2,4 млн. тонн на рік.

Сільське господарство. TRANS-OIL GROUP є сільськогосподарським виробником №1 в Молдові, використовуючи більше 60 тис. га високопродуктивних сільськогосподарських земель в довгостроковій оренді. Ферми розташовані в основному в північному і південному регіонах країни.

Отримати більш повну інформацію про компанію та налагодити ділові контакти з її представниками ви зможете взявши участь у Middle East Grains & Oils Congress.

Оргкомітет конференції:

 +380 562 320795 (багатоканальний)

+380 562 321595

Катерина Панасенко (дод. 113)

event@apk-inform.com

Ірина Озіп (дод. 115)

market@apk-inform.com


Джерело https://agrimarket.info

Відповісти

Ваш email не публікується