ALFA Smart Agro приєдналася до програми товарних аграрних розписок | Агроновини

Компанія ALFA Smart Agro включила інструмент аграрних розписок в комерційну політику і визначає його як один з найбільш вигідних для агровиробників. Про це 30 січня повідомила прес-служба компанії.

«Інструмент аграрних розписок в Україні впроваджується Міжнародною фінансовою корпорацією (IFC). Він є зручним і для агровиробників, і для дистриб’юторів ЗЗР, оскільки зменшує ризики всіх сторін. Однак цей інструмент досить новий для України, тому учасникам ринку не вистачає знань для його активного використання. ALFA Smart Agro приєднується до популяризації аграрних розписок, зокрема через співпрацю з IFC. Це дійсно розумний інструмент, який допомагає аграріям збільшити обсяг обігових коштів, а постачальникам ЗЗР – отримати гарантію розрахунку», – зазначив фінансовий директор ALFA Smart Agro Андрій Буряк.

Уточнюється, що програма товарних аграрних розписок діє для клієнтів ALFA Smart Agro за двома схемами: традиційною (форвардний договір + аграрна розписка) і з залученням дистриб’ютора (індосамент).


Джерело https://agrimarket.info

Відповісти

Ваш email не публікується