В Україні розпочала роботу місія ЄС з оцінки системи держконтролю за виробництвом м’яса птиці | Агроновини

В Україні розпочала роботу місія інспекторів Генерального директорату Європейської комісії з питань охорони здоров’я та безпечності харчових продуктів (DG SANTE), яка буде перевіряти вжиті Державною службою України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів заходи системи державного контролю за виробництвом м’яса птиці та продуктів отриманих з нього, призначених для експорту до Європейського Союзу. Про це 29 січня повідомила перс-служба Держпродспоживслужби.

Зазначається, що комісія буде працювати в Україні з 29 січня по 8 лютого 2019 р., а також за зазначений період інспектори планують відвідати Київську, Івано-Франківську, Волинську та Черкаську області, провести зустрічі з представниками головних управлінь Держпродспоживслужби у вказаних областях та ознайомляться з роботою ряду підприємств.

Також повідомляється, що представники DG SANTE уже провели зустріч з керівництвом та провідними фахівцями Держпродспоживслужби, ознайомилися з матеріалами щодо виконання плану заходів, вжитих Держпродспоживслужбою з метою виконання рекомендацій Єврокомісії.


Comments

You should be authorized to post comment

Topic articles

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Джерело https://agrimarket.info

Відповісти

Ваш email не публікується