У 2018 році МХП наростив продаж рослинних олій | Агроновини

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) за підсумками 2018 р. збільшив продажі соняшникової олії на 1% в порівнянні з показником роком раніше – з 311,39 тис. тонн до 315,08 тис. тонн. Про це повідомляється на сайті компанії.

«Зростання обсягів реалізації компанією соєвої олії за підсумками року, що завершився, було ще більш істотним – на 83%, з 27,28 тис. тонн до 50,04 тис. тонн», – наголошується в повідомленні.

Як пояснюється, збільшення реалізації соняшникової олії за підсумками року було забезпечене «за рахунок зміни умов постачання, а також збільшення залишків продукту, які будуть реалізовані в першому кварталі п.р.». Зростання експорту соєвої олії зумовили «реалізація відстрокованого (з IV кварталу 2017 р. на січень 2018 р.) контракту приблизно на 6 тис. тонн продукту, а також низька база порівняння з 2017 р.».

«Використовуючи вироблені соняшниковий та соєвий шрот для власних потреб як ключовий компонент для комбікормів, компанія розглядає експорт рослинних олій як один з «природних методів хеджування» для накопичення додаткових валютних надходжень і захисту від нестабільності національної валюти», – зазначили в МХП.


Джерело https://agrimarket.info

Відповісти

Ваш email не публікується