Філія АМПУ почала ремонт днопоглиблювального флоту | Агроновини

Філія Адміністрації морських портів України (АМПУ) – «Днопоглиблювальний флот» розпочинає кампанію з ремонту спеціалізованого флоту. Так, на електронних майданчиках ProZorro.Продажу вже розміщені перші тендери на ремонт шести суден очікуваною вартістю 14,2 млн. грн. (без ПДВ). Про це 25 січня повідомила прес-служба АМПУ.

«У п. р. АМПУ планує виділити на ремонт флоту, отриманого від ДП «Укрводшлях», близько 150 млн. грн. Ми запрошуємо українські та міжнародні компанії до участі в торгах. Відновлення спеціалізованої техніки значно збільшить можливості власного флоту АМПУ з проведення днопоглиблення на внутрішніх водних шляхах і акваторіях морських портів», – розповів керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Відзначається, що в цілому ремонтна кампанія передбачає відновлення понад 20 суден, а також у п. р. планується провести роботи на р. Дніпро і р. Прип’ять загальним обсягом 1,2 млн. куб. м.

Також повідомляється, що до звітної дати на балансі філії «Днопоглиблювальний флот» знаходиться 26 плавзасобів днопоглиблювального, дноочисного, трального флоту та допоміжних суден, отриманих від ДП «Укрводшля» у 2018 р.

Джерело https://agrimarket.info

Відповісти

Ваш email не публікується