Уряд затвердив критерії оцінки ризику у сфері охорони прав на сорти рослин | Агроновини

Агроновини

17:11Source:
АПК-Інформ

Views: 13

Кабінет міністрів України затвердив критерії, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері охорони прав на сорти рослин та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду Державною службою з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Про це 21 січня повідомила прес-служба Держпродспоживслужби.

Зазначається, що відповідна постанова від 16 січня 2019 р. №24 опублікована на офіційному сайті Кабінету міністрів України.

Згідно з повідомленням, постанова зазначає вичерпний перелік критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності у сфері охорони прав на сорти рослин, періодичність проведення планових заходів державного нагляду, а також наведена шкала балів із зазначенням діапазонів балів, які відповідають високому, середньому та незначному ступеню ризику.

Крім того, постанова спрямована на запровадження ризик-орієнтованого підходу до проведення перевірок господарської діяльності в зазначеній сфері, що дозволить організувати здійснення державного нагляду на належному рівні, врегулювати кількість і періодичність проведення планових заходів державного нагляду та визначити коло суб’єктів господарювання, які належать до високого, середнього та незначного ступенів ризику.


Comments

You should be authorized to post comment

Джерело https://agrimarket.info

Відповісти

Ваш email не публікується