На органічній фермі на Київщині вирощують каліфорнійських черв’яків — КУРКУЛЬ


Каліфорнійські черв'яки
Wikipedia.orgКаліфорнійські черв’яки

Фермер Олександр Щербина займається вирощуванням органічної продукції на господарстві «Дача». Для підживлення рослин на фермі використовують біогумус, який виробляють каліфорнійські черв’яки. Про це повідомляє Agro-center.com.ua.

Біогумус утворюється в результаті переробки дощовими черв’яками спеціальної породи і бактеріями різних харчових та сільськогосподарських відходів.

На господарстві Олександр вирощують еко-курей, огірки, малину, лохину та, як згадувалось, каліфорнійських черв’яків. Зауважимо, що використання біогумусу є однією з умов отримання сертифікату еко-продукції.

Порода каліфорнійських черв’яків була виведена у 1959 р. в університеті Каліфорнії. У спеціальних конструкціях вони переробляють різні харчові відходи, а також виділяють «сік» який теж можна використовувати як добриво.

«Ми привозимо з кухні рештки від моркви, буряка, картоплі. Їх черв’яки переробляють на біологічно чистий гумус, яким ми підживлюємо наші рослини», — розповів фермер.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.Source link

Відповісти

Ваш email не публікується