Французька CMA CGM інвестує в Одеський порт 20 млн євро | Агроновини


Агроновини

10:58Source:
АПК-Інформ

Views: 18

Французька судноплавна компанія CMA CGM інвестує в розвиток ДП «Одеський морського торговельний порт» 20 млн. євро. Про це 10 грудня написав на своїй сторінці в Facebook міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

«Підписаний документ про інвестиції в обсязі 20 млн євро провідного контейнерного оператора Франції, який входить в ТОП-3 контейнерних операторів світу, CMA CGM в Одеський порт. Протягом 5 років ми істотно збільшимо вантажопотік», – вказав він.

Так, ДП «Адміністрація морських портів України», ДП «Одеський морський торговельний порт», ТОВ «Бруклін-Київ Порт» і CMA CGM 7 грудня підписали меморандум про взаєморозуміння.

«Розвиток співпраці між АМПУ, «Бруклін-Київ Порт» і СМА CGM – ще один приклад ефективного державно-приватного партнерства. Згідно розробленій нами стратегії розвитку портів до 2038 р., проекти державно-приватного партнерства дозволять залучити майже 44 млрд грн інвестицій у розвиток портової галузі. В рамках цього проекту в Одесі буде здійснена реконструкція причалів №13-з та №14-с. Це дозволить уникнути простою суден і значно збільшити обсяги перевалки вантажів», – зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Comments

You should be authorized to post commentSource link

Відповісти

Ваш email не публікується