Мрія закриває офіс у Києві – AgroNews.ua


06.12.2018 16:35

 • Агрохолдинг «Мрія» закриває офіс в Києві. Для підвищення ефективності співробітників переводять на роботу в офіси в Тернополі і Львові. Про це повідомили в прес-службі компанії.

  «У зв’язку з успішним завершенням процесу реструктуризації боргу« Мрії »більше немає необхідності в представницькому офісі компанії в м Київ. Зараз компанія веде переговори з співробітниками щодо можливості їх переїзду на постійне місце роботи в діючі офіси в м Тернопіль та м Львів », – йдеться в повідомленні.

  Відзначається, що основне завдання наступного року – підвищення ефективності виробництва, і робота безпосередньо за місцем розташування активів дозволить співробітникам оперативно реагувати на виклики і максимально залучитися до виробничий процес.

  Для довідки: «Мрія Агрохолдинг» обробляє 165 тис. Га землі у Львівській, Тернопільській, Хмельницькій, Чернівецькій, Івано-Франківській і Рівненській областях. Потужність елеваторів і зерносховищ – 380 тис. Т. У 2018 р саудівська компанія Saudi Agricultural & Livestock Investment Co. (SALIC) купила агрохолдинг «Мрія». Об’єднання активів компанії очікується до кінця цього року.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:

  Поширити:  Source link

  Відповісти

  Ваш email не публікується