Прохід суден з агропродукцією через порти в Азовському морі розблоковано – АМПУ на засіданні Штабу з логістики | Агроновини


Агроновини

17:01Source:
АПК-Інформ

Views: 41

Перевалка зерна на судна через порти Маріуполя і Бердянська відновлена і здійснюється в штатному режимі. Про це 4 грудня повідомили учасники штабу з оперативного вирішення питань логістики у сільському господарстві.

«Засідання штабу розпочалося із приємної звістки – наші судна почали проходити в обидві сторони через порти Маріуполя і Бердянська. Порти працюють в штатному режимі, експортні відвантаження відбуваються за планом», – зазначив перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Максим Мартинюк.

Так, за словами начальника Служби з організації роботи портів ДП «Адміністрації морських портів України» Вячеслава Вороного, внутрішні робочі групи, які були створені для взаємодії морських портів і станцій «Укрзалізниці», працюють в щоденному графіку і всі необхідні питання вирішуються оперативно. На сьогоднішній день ні одному із терміналів не оголошено конвенції, тобто  обмежень на прийом вантажів.

Станом на 4 грудня перевалка вантажів морськими портами вже склала 37,2 млн тонн, що практично дорівнює минулорічному показнику за аналогічний період.

Comments

You should be authorized to post commentSource link

Відповісти

Ваш email не публікується