З фермерами Ромодану, що влаштували Майдан проти місцевої агрофірми, почали розрахунок


30.11.2018 18:08

 • Фермери з смт Ромодан Полтавської області, які другий тиждень мітингують з вимогою проведення з ними розрахунку за придбаний врожай зерна агрофірмою ТОВ «Діловий агросервіс», потроху почали отримувати своє зерно. Про це повідомив голова комітету Асоціації фермерів та приватних землевласників України (АФЗУ) Іван Слободяник, який зараз знаходиться на Полтавщині.

  «Завдяки згуртованості фермерів, завдяки підтримці журналістів, а також треба віддати належне оперативній реакції радника міністра МВС Михайла Апостола, з фермерами в Ромодані потроху почали розраховуватись», – повідомив Слободяник.

  За словами учасників протесту, агрофірма прийняла рішення повернути людям зерно. На сьогодні процес повернення вже почався, але він йде повільно – всього поки що віддали близько 150 тонн зерна з 4 тисяч тонн.

  Коли буде повернуте все збіжжя керівництво агрофірми не каже. Фермери продовжують свою акцію протесту.

  Нагадаємо, що раніше голова комітету Асоціації фермерів та приватних земдевласників України Іван Слободяник, який разом адвокатом Семеном Кривоносом і головою асоціації фермерів Полтавської області Васильом Бурлакою та головою Миргородської АФЗУ Віктором Галичем побував у таборі протестувальників в Ромодані, розповів про настрої фермерів, які постраждали від свавілля агрофірми. Зокрема він повідомив, що фермери налаштовані стояти «до кінця і у разі необхідності готові перейти до більш рішучих дій».

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:

  Поширити:  Source link

  Відповісти

  Ваш email не публікується