Протягом січня-жовтня 2018 р. Україна збільшила експорт волоських горіхів на 77%


Україна за перші 10 місяців 2018 року різко наростила експорт волоських горіхів. Виручка від експорту за цей період склала $ 77,3 млн і виросла на 77% по відношенню до того ж періоду минулого року.

Найбільш різко виріс експорт до Болгарії, Румунії і Туреччини, повідомляють аналітики проекту EastFruit.

Туреччина за вказаний період стала найбільшим імпортером ядра волоського горіха з України, купивши продукції на $ 9,3 млн або 2,6 тис. тонн. Таким чином Туреччина збільшила закупівлі горіха з України за січень – жовтень 2018 року в 5,5 рази. Відповідно, Туреччина посунула на друге місце Францію, яка закупила ядер волоського горіха з України на $ 8,5 млн.

Відзначимо також зростання експорту горіха з України в Болгарію в 4,5 рази за вказаний період і з України в Румунію майже в сім разів. Таким чином Болгарія в рейтингу покупців ядра волоського горіха з України посіла шосте місце, а Румунія – 11-е. Серед країн, які раніше майже не імпортували ядро ??волоського горіха, а в 2018 році стали закуповувати значні обсяги, були також Чехія і Словенія.

З найбільших імпортерів ядра волоського горіха з України досить істотно – в два рази рівно, наростила імпорт Греція, яка зайняла в рейтингу третє місце, після Франції. Голландія посіла четверте місце, наростивши імпорт волоського горіха з України в 2,7 рази. Ірак залишився п’ятим, але знизив закупівлі на 4% у вартісному вимірі.

UkraineFood.orgSource link

Відповісти

Ваш email не публікується