Індонезія планує розширити географію ринків збуту пальмової олії | Агроновини


Агроновини

15:06Source:
АПК-Інформ

Views: 15

Індонезія планує розширити географію ринків збуту пальмової олії на тлі негативних настроїв до постачання продукту серед країн Євросоюзу, повідомляє Tempo.co.

Нагадаємо, що за даними експертів Oil World в п.р. (січень-вересень) експорт пальмової олії з Індонезії в ЄС скоротився до 2,8 млн.тонн проти 3,05 млн. тонн в аналогічний період минулого року.

У зв’язку з цим, міністерство торгівлі Індонезії зацікавлене поставляти продукцію в країни Перської затоки, а саме в Саудівську Аравію, Оман, Бахрейн, Кувейт, ОАЕ та Катар. Крім того, серед країн Латинської Америки перспективним ринком збуту масла Індонезія вважає Чилі, а серед країн Східної Європи – Росію, Казахстан, Узбекистан та інші пострадянські країни. Серед країн Африки Міністерство торгівлі Індонезії планує провести переговори про постачання продукту в Мозамбік, Туніс, Марокко і Алжир.

Крім того, Міністерство розглядає можливість збільшити експорт пальмової олії до Індії, яка в т. г. (січень-вересень) за даними Oil World закупила 4,5 млн. тонн олії (-19% на рік), Пакистан – 1,5 млн. тонн (-4%) і Бангладеш-1,1 млн. тонн (+21%).

Comments

You should be authorized to post commentSource link

Відповісти

Ваш email не публікується