Ціни на живця свиней зупинилися – AgroNews.ua


30.11.2018 15:58

 • Ціни закупівлі живих свиней забійних кондицій припинили падіння: другий тиждень поспіль середньоринкова позначка утримується на рівні 42,5 грн/кг. Про таку стабілізацію повідомляє аналітичний відділ Асоціації «Свинарі України» за підсумками щотижневого моніторингу.

  У ході торгів минулого тижня більшість постачальників живця змогли втримати ціни закупівлі на досягнутому рівні. Коливання цін були епізодичними та обмежувалися зміною на 0,25-0,75 грн/кг. Виробники свинини очікують, що вже з грудня ціна змінить вектор руху та додасть 1-1,5% вже наступного тижня.

  М’ясопереробники не прогнозують суттєвої зміни цін, проте їх діапазон трохи розшириться за рахунок підвищення його верхньої позначки у порівнянні з поточним тижнем. Так, за підсумками опитування учасників Асоціації «М’ясної Галузі» середня ціна закупівлі живця коливатиметься в межах 41-42,5 грн/кг.

  Зазначимо, що середня ціна закупівлі вже місяць поступається «бар’єрній» ціновій позначці — межі, вище якої імпорт свинячих півтуш з країн ЄС стає економічно обґрунтованим. Остання на наступному тижні залишення на рівні 43,5 грн/кг (у перерахунку на живу вагу): так, незначне послаблення цін на охолоджені свинячі півтуші «перекриває» підвищення курсу євро відносно національної валюти.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:

  Поширити:  Source link

  Відповісти

  Ваш email не публікується