На Вінниччині розводять ланей та муфлонів – AgroNews.ua


26.11.2018 16:57

 • Мисливствознавці та єгерський склад підприємства здійснюють всі необхідні заходи для збільшення чисельності мисливської фауни. А у вольєрі для напіввільного утримання мисливських тварин сьогодні розводять муфлонів та ланей, пише vinbazar.com.

  Вольєр для напіввільного утримання мисливських тварин площею 51,4 га створено у 2015 році у Жмеринському лісництві для утримання та розведення поголів’я дикого кабана. Останніми роками мисливські угіддя краю мають значні втрати у зв’язку з епідемією африканської чуми свиней, яка практично знищила поголів’я дикого кабана і залишила порожніми вольєри. Тож жмеринські лісівники на початку минулого року заселили у вольєр нових мешканців. Два муфлони (самка і самець) та 6 ланей (2 самці і 4 самки) були привезені із ДП «Скадовське досвідне лісомисливське господарство».

  – Поки що ми розводимо тварин у напіввільних умовах для збільшення поголів’я, щоб у майбутньому випустити їх у мисливські угіддя, – розповідає міжрайонний мисливствознавець ДП «Жмеринський лісгосп» Бучинський Сергій. –Для цього на території вольєру облаштовано водопій, підгодівельні майданчики, солонці

  Загалом для підгодівлі у зимовий період тварин у мисливських угіддях Жмеринського лісгоспу лісівники заготовляють концентровані корми, сіно, зернові, буряк. Цього року силами працівників шести лісництв підприємства заготовлено 6 тонн сіна, зелених віників листяних порід – 2400 шт., зелених віників кропиви і малини – 3000 шт., пучків зернових – 1500 шт., жолудя дуба червоного – 8 тонн, корепеплодів планується заготовити 18 тонн.

  Облаштовано 24 підгодівельних майданчики, 93 годівниць, 266 солонців.

  Читай нас також у Viber та Telegram, поширюй новину на своїй сторінці:

  Поширити:  Source link

  Відповісти

  Ваш email не публікується