Україні загрожує введення військового стану — КУРКУЛЬ


Україні загрожує введення військового стану

На позачерговому засіданні Верховної ради в понеділок 26 листопада буде розглянуто можливість запровадження в Україні військового стану. Ініціатором рішення виступив Петро Порошенко.

«Звертаюся до Верховної Ради з проханням зібратися на позачергове засідання. Повірте, сьогодні є всі підстави так реагувати. Сподіваюся, завтра Верховна Рада прийме, не відкладаючи, відповідальне рішення. Завтра більшість чекаю у ВР на прийнятті рішення», ? заявив він.

У разі, якщо парламент проголосує за введення військового стану, його запровадять на строк у 60 днів ? саме такий термін просить ухвалити президент.

Введення військового стану пов’язане із загостренням ситуації в Азовському морі, де в неділю 25 листопада сталось зіткнення між військово-морськими силами Росії та України, внаслідок якого ворожим флотом відбулось захоплення 2 українських малих броньованих артилерійських катерів та одного буксира, що прямували з Одеси до Маріуполя.

На борту українських кораблів знаходяться 23 військовослужбовці, 6 з яких зазнали поранень внаслідок бойових дій. Двоє перебувають у тяжкому стані, повідомляють українські медіа. Зараз зв’язку з екіпажами немає.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.Source link

Відповісти

Ваш email не публікується