АПК України потребує не менше 75 млрд. грн. інвестицій на рік – НААН | Агроновини


Агроновини

18:05Source:
АПК-Інформ

Views: 67

За розрахунками Інституту аграрної економіки, для розвитку сільське господарство України потребує від 75 млрд. грн. інвестицій щороку. Про це розповів директор інституту Юрій Лупенко на засіданні президії Національної академії аграрних наук, повідомила 22 листопада прес-служба НААН.

Зазначається, що найактивніше в сільське господарство України інвестують Кіпр, Віргінські Острови, Німеччина, Данія і Велика Британія. Найбільше іноземних інвестицій припадає на рослинництво – 86% і тваринництво – майже 11%.

За словами Ю.Лупенка, для поліпшення умов інвестування сільського господарства необхідно підтримати інноваційну діяльність виробників: забезпечити кредитну підтримку інноваційних проектів, сприяти проектам у науково-технічній діяльності, розвивати міжнародне співробітництво, відновлювати матеріально-технічну базу суб’єктів інноваційної інфраструктури агропромислового виробництва.

«Інститут аграрної економіки активно співпрацює з бізнесом, надає розрахунки, пропозиції, аналітичні дані, які бізнес активно використовує. Всі наукові установи мають йти цим шляхом, тісніше співпрацювати з реальним сектором у напрямах впровадження інноваційних проектів», — додав президент Національної академії аграрних наук Ярослав Гадзало.

Comments

You should be authorized to post commentSource link

Відповісти

Ваш email не публікується