Обсяги сільськогосподарського виробництва зростуть на 5,1% — прогноз — КУРКУЛЬ


Обсяги сільськогосподарського виробництва зростуть на 5,1%  — прогноз
ti71.ru

Обсяги валової продукції сільського господарства у 2018 р. збільшаться проти минулорічних показників на 5,1% і становитимуть 261,8 млрд грн. Такий прогноз дають науковці Інституту аграрної економіки.

За словами директора Національного наукового центру «Інститут аграрної економіки», академіка НААН Юрій Лупенка, валова продукція рослинництва прогнозується на рівні 192,6 млрд грн — на 7,3% більше, ніж торік.

«Цього року очікується збільшення обсягів виробництва зернових, зернобобових та олійних культур, кукурудзи, рису, картоплі, овочів, плодово-ягідних культур і винограду», — ідеться в повідомленні.

Водночас зменшиться виробництво пшениці, жита, гороху, гречки, вівса, проса, сорго та цукрових буряків.

За прогнозами науковців Інституту аграрної економіки, валова продукція тваринництва очікується на рівні 69,2 млрд грн, що на 0,8% менше показника 2017 р.

За словами Юрія Лупенка, дещо збільшиться виробництво м’яса птиці та яєць. При цьому очікується зменшення виробництва м’яса великої рогатої худоби, свиней, овець та кіз, а також молока та вовни.

Дізнавайтесь першими найсвіжіші фермерські новини України на нашій сторінці в Facebook, на каналі Telegram, а також підписуйтесь на Куркульський вісник.Source link

Відповісти

Ваш email не публікується