«Укрзалізниця» збільшила відправки зерна в жовтні майже на 4% | Агроновини


Агроновини

12:00Source:
АПК-Інформ

Views: 30

У жовтні 2018 р. «Укрзалізниця» перевезла на 4% зернових більше, ніж за відповідний період минулого року, при цьому на експорт – на 4,8% більше, ніж торік. Про це заявив в.о. голови правління «Укрзалізниці» Євген Кравцов, повідомила прес-служба компанії.

«Особливістю нинішнього маркетингового сезону є те, що ранніх зернових було зібрано майже на 9% менше, ніж торік. Це зумовило зміну обсягів помісячних перевезень залізницею протягом року. У жовтні, коли зібрали врожай пізніх зернових, ми перевезли зерна і продуктів перемолу на 8,7% більше, ніж у вересні. Така динаміка демонструє правильність управлінських рішень, прийнятих керівництвом Укрзалізниці», – зазначив Є.Кравцов.

Він також повідомив, що у 2018 р. є позитивна динаміка в перевезеннях зерна та продуктів перемолу порівняно з минулорічними показниками. Так, якщо в жовтні 2017 р Укрзалізниця перевезла 3,072 млн тонн, то в жовтні цього року – 3,193 млн. тонн зернових. 

В компанії зауважують, що ключовими чинниками, завдяки яким компанія сьогодні збільшує обсяги перевезень зернових, стали маршрутні відправлення, оптимізація внутрішніх процесів та інфраструктури.

«Маршрути – це основа для збільшення перевезень зернових вантажів. Ми отримали позитивний результат у вигляді зменшення часу обігу зерновозів. Зараз із клієнтами систематично працюємо над збільшенням кількості станцій, які можуть відправляти маршрути, активно застосовуємо технологію ступінчастих маршрутів. Додатковий ефект дало покращення внутрішніх процесів та часткова оптимізація інфраструктури на період піку перевезень. Це дало можливість максимально оптимально розподіляти доступні тягові ресурси. Також останнім часом покращилася ситуація з розвантаженням вагонів у морських портах, завдяки чому зерновози менше часу затримуються під вантажними операціями»,  розповів Є.Кравцов.

Comments

You should be authorized to post comment

Topic articlesSource link

Відповісти

Ваш email не публікується