«Данон» перший почав експортувати йогурти з України до ЕС | Агроновини


Агроновини

15:14Source:
АПК-Інформ

Views: 162

Вперше в історії українського експорту виготовлена в нашій країні молочна продукція з нетривалим терміном зберігання продається у Європейському союзі. Виготовлені на херсонському заводі «Данон Дніпро» йогурти зайняли гідне місце на полицях польських магазинів. Про це 8 листопада повідомила прес-служба компанії.

Зазначається, що з 1 червня 2018 р. «Данон» щотижня експортує 10 тонн продукції для дітей під брендом Danonki (в Україні ТМ «Растішка»), а з 11 жовтня – ще і біфідойогурти Activia. Щотижневий об’єм експорту Activia теж складає 10 тонн. Запити на збільшення цих об’ємів експорту вже є.

«Ми пишаємося контролем якості на наших заводах, проводимо регулярні аудити і забезпечуємо стабільну якість готової продукції «Данон». Той факт, що ми не зупинилися на одному продукті, а продовжуємо знаходити нові можливості для експорту, підтверджує – наша компанія виготовляє якісну та інноваційну продукцію, яка має попит і в українців, і в європейського споживача», – коментує генеральна директорка компанії Наталі Алькер.

Для виготовлення продукції «Данон», компанія закуповує молоко вищого гатунку, яке відповідає вимогам європейських стандартів. Це ще один важливий фактор, який уможливив успішний запуск експорту української молочної продукції з нетривалим терміном до Європейського союзу.

Компанія планує налагоджувати постачання молочної продукції і в інші європейські країни.

Comments

You should be authorized to post commentSource link

Відповісти

Ваш email не публікується