Найбільший в Україні елеватор за 15 годин відвантажує 54 вагона-зерновоза – AgroNews.ua


Степановський елеватор ТОВ «Агротермінал Констракшн», який входить в структуру ДК UkrLandFarming Олега Бахматюка, ємністю одноразового зберігання зерна 488 тис т. За 15 годин може відвантажувати 54 вагона-зерновоза. Але сьогодні існує проблема з відвантаженнями таких партій в зв’язку з дефіцитом вагонів. Про це AgroPortal.ua повідомила керівник Степанівської елеватора ТОВ «Агротермінал Констракшн» Оксана Васильченко.

«Одночасно ми можемо приймати на елеватор три культури, і це на сьогоднішній день складає 11 тис. Т, також проводимо очищення і сушку зерна. У нас є потужності, щоб кожен день відвантажувати до 70 вагонів за добу, а це близько 5 тис. Т. Це найвищий показник в Україні. Зараз елеватор завантажений на 80%, і якщо «Укрзалізниця» не підведе, то зможемо прийняти весь обсяг кукурудзи, вирощений підприємствами холдингу, до 20 листопада », – розповідає Оксана Васильченко.

За її словами, зараз елеватор працює цілодобово в 4 зміни, приймаючи зерно не тільки з підприємств ГК UkrLandFarming, але також з боку.

На елеваторі встановлено найсучасніше обладнання, починаючи від виробничої лабораторії, а також очисних і сушильних комплексів потужністю 800 т / год.

«Ваговий комплекс складається з 4-х ваг для надходження зерна і двох – на відвантаження. Ваги розраховані на весопод’емность в 80 тис. т. З кожної машини щупом беруть зерно для проведення аналізу в лабораторії. Там визначається якість зерна, після чого технолог направляє його на приймання. На лінії приймання одночасно може прийматися дві культури і розвантажуватися 6 автомобілів », – розповідає Оксана Васильченко.Source link

Відповісти

Ваш email не публікується