Російські санкції ніяк не вплинуть на роботу українських агарних компаній | Агроновини


Агроновини

17:50Source:
АПК-Інформ

Views: 126

Рішення уряду РФ про введення фінансових санкцій відносно керівників українських аграрних і металургійних компаній, а також політичних діячів, ніяким чином не вплине на роботу і розвиток як компаній, так і названих галузей України. Про це на протязі дня 1 листопада повідомляли прес-служби тих компаній, які потрапили в «чорний список».

«Офіційно повідомляємо, що ні Олексій Опанасович Вадатурський, ні ТОВ СП «Нібулон» не мають на території Російської Федерації будь-яких рахунків, майна або підприємств. Не ведемо ми і ніяких торговельних відносин з російськими та іншими компаніями пострадянських країн, починаючи з середини 90-х років. З 2013 року ми також припинили придбання товарів і обладнання, які були виготовлені на території Росії або її підприємствами. Таким чином, ніяких економічних наслідків для компанії та генерального директора від введення цих санкцій немає», – сказано в повідомленні прес-служби «Нібулона».

Аналогічну заяву зробили і в МХП: «МХП не реалізовує продукцію на території Російської Федерації і не закуповує продукцію російського походження, тому це рішення російського уряду не впливає на діяльність холдингу».

Таку ж заяву зробили в ДПЗКУ: «У нас ніяких відносин з суб’єктами РФ немає і не було, ми не ведемо торгівлю з російськими компаніями. У зв’язку з цим на нас санкції жодним чином не впливають».

І в «Комплекс Агромарс»: «ТОВ «Комплекс Агромарс» не здійснює закупівель обладнання та сировини в Російській Федерації і не поставляє в РФ свою продукцію. Власності на території РФ ТОВ «Комплекс Агромарс» не має, як і рахунків в російських банках. Тому потрапляння ТОВ «Комплекс Агромарс» до списку санкцій не матиме негативних фінансових наслідків для компанії і не відобразиться на її операційній діяльності».

Варто зазначити, що Національний банк також «не бачить загроз для фінансової системи України від введених Росією санкцій».

А міністр інфраструктури України Володимир Омелян вважає, що «бути в списку санкцій Росії – приємно і навіть почесно».

Comments

You should be authorized to post commentSource link

Відповісти

Ваш email не публікується