Україна та Франція планують створити метеокластер для сільського господарства | Агроновини


Агроновини

14:58Source:
АПК-Інформ

Views: 3

Україна та Франція домовилися створити спільний метеокластер для допомоги фермерам. Про це за результатами засідання Українсько-французької міжурядової комісії з економічного співробітництва заявив віце-прем’єр-міністр – міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, повідомила 30 жовтня прес-служба уряду.

«Мова про залучення новітніх технологій до обробки метеорологічних даних. Це потрібно для отримання більш точних даних про погоду, збільшення врожаю та його захисту, запровадження системного моніторингу змін клімату та подальшого моделювання», – розповів він.

Г.Зубко зазначив, що проведена зустріч відкриває новий етап економічної співпраці між країнами. Серед пріоритетних напрямків – посилення двосторонньої торгівлі та інвестиційної співпраці, сільське господарство, інфраструктура та транспорт, галузь енергетики, енергоефективності тощо.

Також, за його словами, для України є цікавим досвід залучення французьких компаній до співпраці у сфері АПК.

«Особливо це стосується розвитку фермерських господарств, співпраці в напрямку тваринництва і молочного господарства. А також ті питання, які стосуються виробництва та сертифікації насіння, що дозволить збільшити експортні можливості вітчизняної агропромислової продукції», – додав віце-прем’єр.

Comments

You should be authorized to post commentSource link

Відповісти

Ваш email не публікується