Група “Агротрейд” змінить директора агропромислового департаменту | Агроновини


Агроновини

11:46Source:
АПК-Інформ

Views: 9

Менеджмент Групи «Агротрейд» прийняв рішення не продовжувати на наступний рік контракт з директором департаменту агропромислового Віктором Кухарчуком. Про це 30 жовтня повідомила прес-служба компанії.

Як уточнюється в повідомленні, основною причиною прийняття даного рішення став той факт, що групі не вдалося в п.р. вийти на планові показники врожайності вирощуваних культур.

“Незважаючи на урожайний рік, план по врожайності не був виконаний нинішнім складом агропромислового департаменту. На жаль, показники врожайності не відповідають очікуванням і амбіціям холдингу. Незважаючи на те, що багато ідей В Кухарчука були корисними, компанія прийняла рішення не продовжувати контракт, так як запропонована ним технологія не забезпечує стабільного результату, високої врожайності та якості зерна», – зазначила операційний директор Групи «Агротрейд» Олена Ворона.

Також вона підкреслила, що наступного року компанія розраховує на хороший урожай озимих культур.

“Сприятлива погода дозволила провести сівбу озимих культур в оптимальні терміни. Озимою пшеницею в п.р. холдинг засіяв 18 тис. га, озимим ріпаком – 5 тис. га, сходи знаходяться в задовільному стані, сподіваємося на успішну перезимівлю”, – підсумувала Є. Ворона.

Comments

You should be authorized to post commentSource link

Відповісти

Ваш email не публікується